Zbavte se stresu snadno a rychle

V dnešní době čelíme stresu. Ten vyvolávají práce i mezilidské vztahy. Je to dané tím, že v zaměstnání jsou na nás kladeny velké nároky, nervozita se přenáší i do soukromí, kdy máme na své partnery velké nároky, leckdy i na sebe. To vyvolává nespokojenost, a tím i stres. Jak se dostanete ven z toho začarovaného kruhu?

Jak na stres?

Co je vůbec stres? Jde o stav, kdy čelíme nějakému napětí, zátěži. Krátkodobě i dlouhodobě. V našem těle pak probíhají chemické procesy. Mezi ty mírnější patří zrychlený tep, vyšší srdeční frekvence, v těle se také produkuje více hormonu kortizol, který se rovněž nazývá stresový hormon. Právě ten může tzv. zadělat na horší problémy, jež mohou vyuústit až v psychické potíže, jakými jsou například deprese. Proto buďte v pozoru. I časté nepříjemné chvění v břiše, permanentně zrychlený srdeční rytmus, ztuhlost svalů, to vše může být součástí dlouhodobého stresu, který se stává nebezpečným. Může dojít k přepracování a kolapsu v podobě infakrtu. Jak s tím bojovat?

Jak bojovat se stresem?

Jedním z projevů stresu je i pokles obranyschopnosti. A odtud už je pak jen krůček od psychických potíží k těm fyzickým. Když si pak vezmete takový balíček nálože, není divu, že tělo zkolabuje. Pokud navíc řešíte stres neřestmi, což může být alkohol, drogy atd., pak svému tělu jen víc škodíte. Jak se tedy zbavit stresu? Univerzální návod neexistuje. Každý z nás je jiný a má jiné problémy a na každého zabírá něco jiného. Můžete však zkusit své tělo podpořit zevnitř. Například doplňky stravy od NATURVITA.

Přečtěte si:  Jak předejít bolesti chodidel v zaměstnání?

ANTISTRES na posílení imunitního systému obsahuje kozlík lékařský, který zklidňuje při stresu a přispívá k udržování dobrého spánku. Vitánie snodárná zase srovná psychiku. Rozchodnice růžová příznivě působí při únavě a bolestech hlavy vyvolané stresem. Více si počtěte na www.naturvita.cz/cz/antistres-cz.php, nakupte na stránkách https://www.gigalekarna.cz/produkt/antistres-naturvita-60-kapsli/ a dejte se opět do pohody.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search