Chcete zlepšit své zdraví, ale nevyznáte se na trhu s doplňky stravy?

V dnešní době už všichni lidé užívají nejrůznější vitaminy a minerály v podobě tablet, kapslí i prášku. Není se čemu divit. Málokdo z nás přece jen jí tak kvalitně, abychom doplnili všechny důležité látky pouze z potravin. Jaké přírodní produkty stojí za to?

Dávejte si pozor

Nejdříve si musíte uvědomit, že suplementy jsou hlavně byznys. Přesně proto najdete na pultech lékáren i v e-shopech stovky a stovky nejrůznějších produktů. Málokteré z nich však opravdu fungují. Jaká značka vám poskytne opravdové benefity za přijatelné ceny?

Mezi oblíbené výrobce patří třeba společnost Naturvita, jež se zaměřuje na vitamíny, minerály, byliny i další účinné látky pro celkovou podporu imunity. Dobrým příkladem je populární produkt kyselina lipoová. Co umí?

Typický nedostatek energie

Mezi nejrozšířenější potíže, s nimiž se setkává velká spousta dospělých osob, je dlouhodobá únava. Tento fenomén je způsobený nedostatkem pohybových aktivit, stresem, špatným spánkem a nevhodnou stravou chudou na mikroživiny.

Zmíněná kyselina dokáže s těmito potížemi poměrně účinně bojovat. Její hlavní silou je totiž normalizace energetického metabolismu v našich tělech. Stejně tak vás potěší antioxidačními schopnostmi, snížením hladiny cukru, zlepšením funkce nervů nebo třeba podporou při snaze zhubnout. Vyjmenovat všechny pozitivní účinky by vydalo na samotnou knihu.

Přečtěte si:  Jak si připravit trnkový čaj

Zajímá vás krása a zdraví? Pak si pořiďte kyselinu lipoovou od zmíněného výrobce. Ten ji výhodně prodává například přes oblíbený e-shop Gigalékárna. V celkem šedesáti tabletách najdete vitamin B1, B5 a B13.

A jak na to? Stačí si vzít jednu až dvě tablety denně a zapít je čistou vodou. Vitaminy ze skupiny B můžete klidně užívat na lačno (ráno po probuzení / večer před spaním), protože se rozpouští ve vodě.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search