Život v parku v centru Prahy je ideální pro rodiny s dětmi

Centrum hlavního města se může zdát jako nejhorší část města pro rodiny. Opak je pravdou. Na Vackově u parku na vás čekají nové domy, které nabízí nádherné byty pro rodiny každé velikosti. Navíc jsou hned vedle parku, takže budete mít přírodu pod okny. Proč byste se měli vybrat bydlení právě v této části města a v těchto nových domech?

Dokonalá rovnováha mezi městem a přírodou

Všichni potřebujeme k životu alespoň dotek přírody. Byt k prodeji na Praze 3 vám to může přinést. Na první pohled to může vypadat zvláštně, ale Byty u parku vám přinesou hodně přírody hned před domem. Máte-li rodinu nebo ji plánujete, koupě jednoho z bytů pro vás bude tou nejlepší investicí do budoucnosti.

Bydlení na Žižkově přináší mnoho výhod

Někoho možná trochu odradí, že jde o domy v centru velkého města. Nebojte se toho. Má to mnoho výhod. Nejen, že si užijete stromy, trávu a klid, ale také všechny vymoženosti velkého města. Do práce, školy, školky i obchodu to budete mít jen kousek. Během pár minut se dostanete všude, kam potřebujete a dovážka s jídlem u vás bude také během chvilky.

Přečtěte si:  Jaká je spolehlivost antigenních testů a kdy si je udělat

Časově omezená nabídka bytů!

Na Vackově u parku vzniklo mnoho nových domů, které nabízí bydlení pro nespočet rodin. Obrovskou výhodou je nyní výhodná cenová nabídka, která platí do 21. 12. 2023. Musíte ji ovšem využít velmi brzy, protože zůstalo jen pár volných bytů. Neuvěříte, jak výhodné ceny získáte v tomto časovém období.

Obecně se u tohoto projektu můžete těšit na:

  • 11 nových domů,
  • 272 nových bytů,
  • 277 garážových stání.

Jestli máte zájem o bydlení v této čtvrti, měli byste jednat velmi rychle. Koupě na nikoho nečeká a byty jsou tak krásné, že mizí rychlostí blesku. Rodinná čtvrť s klidným okolím vás ihned přenese do jiného světa. Nebudete mít ani pocit, že jste v centru našeho hlavního města. Budete se cítit skvěle a navíc jde také o skvělou příležitost pro investici do nemovitostí!

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search