Svatební šaty půjčené, koupené nebo ušité na míru: Co je nejlepší?

Čeká vás svatební den a přemýšlíte, jaké šaty si pořídit? Měly by být půjčené z půjčovny, koupené v obchodě nebo ušité na míru? S rozhodováním vám pomůže tento článek.

Půjčené svatební šaty

Největší výhodou půjčení šatů v salonu je, že si můžete vyzkoušet několik různých typů šatů v jednu chvíli a udělat si tak snadno představu o tom, co vám padne a co nikoliv.

Na druhou stranu bývají tyto svatební šaty již mnohokrát použité. S tím se pojí jejich opakované čištění, které se bohužel v některých případech negativně podepisuje na jejich vzhledu. Navíc jsou pro každou nevěstu často upravovány, a tak se neustále mění jejich velikost, což může být po několikáté změně již také znát. S tím se bohužel nejčastěji setkáte ve velkých půjčovnách, kde se denně protočí desítky budoucích nevěst.

Šaty si můžete půjčit i z druhé ruky. Výhodou je, že je takové půjčení cenově výhodnější. Naopak není ve většině případů možné upravit šaty na míru vaší postavy, a tak v nich nemusíte vypadat tak, jak byste si přála.

Koupené svatební šaty

Odkup svatebních šatů nabízí velké množství salonů, které vyřazují starší kolekce. Ve většině případů se k nim však vážou stejná negativa jako u šatů půjčených či je jejich cena přehnaně vysoká.

Přečtěte si:  PrimaPol je spolehlivým dodavatelem hutních materiálů a plastů

U šatů z běžné konfekce nebývají použité kvalitní látky. Navíc, téměř žádná budoucí nevěsta nechce vypadat na svatbě stejně, jako stovky dalších žen, které si stejné šaty koupí například na dovolenou k moři.

Svatební šaty na míru

Nejlepší variantou je si nechat ušít svatební šaty na zakázku. Ty perfektně padnou vaší postavě a dodají vám jedinečnost. Šikovná krejčová vám splní veškerá vaše přání a vy si tak můžete připadat jako opravdová princezna.

Objednejte se na konzultaci do zakázkového krejčovství Praha a nechte si ušít šaty, o kterých jste vždy snila.

wedding, bride, asia

Svatební šaty půjčené, koupené nebo ušité na míru: Co je nejlepší?

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search