Chorvatsko vás překvapí svojí přírodou i kulturou. Co vše na vás během návštěvy čeká?

Pokud budete hledat nejoblíbenější dovolenkovou destinaci českých turistů, bude jí zaručeně Chorvatsko. To se na přední příčky řadí již několik let, a to z celé řady důvodů. V první řadě svým návštěvníkům nabízí jedinečnou přírodu a kulturu. Kromě toho ale láká i na příznivé ceny či bohatý noční život. Na co vše se během návštěvy můžete těšit?

Nádherná krajina a architektura

Chorvatsko vás už na první pohled uchvátí svojí přírodou, která se od té české v mnohém liší. Projít si tu tak můžete celou řadu jedinečných přírodních krás a památek, na něž nikde jinde nenarazíte. Seznámit se můžete i se slavnými lokacemi z řady světových filmů či seriálů, jako je například Hra o trůny – nepřehlédnutelná je i tamní architektura, s níž si budete částečně připadat jako v italských uličkách.

Narazit tu můžete na spoustu památek, jež se pojí k velkým historickým událostem. Každého turistu uchvátí také krásné a čisté pláže, kterých je tu více než dost. Obvykle si můžete vybírat i z méně navštěvovaných pláží, kde jsou často v nabídce i apartmány u moře Chorvatsko. Ve zkratce si tak užijete opravdu luxusní dovolenou strávenou u moře s průzračnou hladinou.

Přečtěte si:  Autokaravan - domov na kolečkách

Tip pro vás: Více informací naleznete na Hrvaska.net

Příznivé ceny i pro nízký rozpočet

Jednou z velkých výhod dovolené v Chorvatsku je i cena, jež je výrazně nižší než u většin jiných destinací. Levné je samozřejmě i ubytování v Chorvatsku, které lze sehnat už od pár tisíc korun. Pokud jste šikovní, vystačíte si tu i s nízkým rozpočtem. Obvykle jsou ceny příznivé i v restauracích či obchodech, kde si nakoupíte alespoň základní potraviny. Najít tu ale můžete i bohatý noční život, jež je jedním z velkých lákadel – každý den se tu na plážích pořádají velkolepé party a festivaly.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search