Komfortní ubytování a Český kras na dosah ruky: Objevte Penzion Karlštejn

Když se řekne Karlštejn, mnozí si vybaví impozantní středověký hrad, ale v tomto malebném městečku naleznete i útulný Penzion Karlštejn, který kombinuje moderní komfort s bohatou historií. Objevte výhody tohoto ubytování a okolní poklady Českého krasu.

Tradice a moderna v Penzionu Karlštejn

Penzion Karlštejn, původně známý jako Hotel U nádraží, se může pyšnit dlouhou historií sahající až do roku 1931. V roce 2019 byla ukončena modernizace restaurace a rekonstrukce ubytování, díky které nyní Penzion Karlštejn představuje pohodlné a půvabné ubytování. Nachází se kousek od hradu Karlštejn a obklopuje ho malebná příroda Českého krasu. Připraveno je deset komfortních pokojů, které jsou vhodné pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi.

Kulinářské radosti a pohoda

Nejenže si užijete stylové pokoje, ale také se můžete těšit na výbornou českou kuchyni a několik druhů točeného piva. Menu doplňuje sezonní nabídka mezinárodní kuchyně. V letních měsících je k dispozici krásná terasa s výhledem do přírody. Po jídle si můžete odpočinout ve světlém a prostorném pokoji. Nechybí zde moderní TV a Wi-Fi připojení, nudit se zde nebudete.

Karlštejn a jeho okolí

Městys Karlštejn má bohatou historii, s okolím a místní přírodou se můžete seznámit díky značeným turistickým trasám. Vyrazit lze pěšky či na kole. Pro sportovní nadšence je připraven golfový resort s výhledem na hrad. Zejména rodiny s dětmi by si pak neměly nechat ujít Zoopark. Jsou zde exotická zvířata, ale také spousta atrakcí, relaxační zóna s přístupem do řeky a nechybí ani občerstvení.

Přečtěte si:  Jak strávit příjemnou dovolenou? Vybírejte ze zaručených destinací

Pokud byste rádi objevili krásy Českého Krasu, penzion v Karlštejně představuje ideální výchozí bod. Čeká vás zde komfortní ubytování, skvělé služby a spousta zajímavostí v blízkém okolí.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search