Půjčka pro OSVČ je spojená jen s minimem podmínek

Máte před sebou novou výzvu? Stojíte na prahu nové etapy své kariéry, chystáte se v příštích letech aktivně podnikat? Peníze jsou hybnou silou každého podnikatelského záměru, to snad ani není třeba dlouze zdůrazňovat. Jde o fakt, se kterým se musí počítat již dopředu. A kde peníze získat? Na malé výdaje se nabízí krátkodobé úvěry, k nimž vám stačí jen několik málo minut. Jsou totiž vyřízené opravdu rychle a nemusíte kvůli nim chodit do banky. Všechno půjde velmi rychle, žádné dlouhé čekání tady opravdu není na programu!

Vyberte si částku podle svého

Svobodný výběr je na každém zájemci, protože půjčka pro OSVČ nabídne různorodé scénáře. Který z nich bude ten pravý? Záleží na řadě okolností, protože někdy je ve hře platba za reklamu, jindy zase pořízení software do PC či řemeslnického vybavení do dílny. Důvody nerozhodují, můžete si je tedy nechat klidně pro sebe. Proč se vlastně zdržovat s tím, že byste je uvedli do nějakého připraveného formuláře? Jde spíše o kontrolu totožnosti a také uvedení platného IČO, díky němuž bude jasně vidět, že žadatel o úvěr opravdu aktivně podniká. Více už není třeba. A jaké částky jsou tentokrát k dispozici?

  • 5 000 Kč je minimální hodnota tohoto úvěru. Je to částka, která je vhodná na drobné elektro.
  • 30 000 Kč je maximum, větší částku už si touto formou půjčit nemůžete. Důvod nehraje roli.
  • Splatnost může mít různé formy. Vyberte si proto lhůtu v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů.
Přečtěte si:  Podnikatelská půjčka znamená velmi efektivní finanční injekci

Vhodná nabídka i pro nováčky

Patříte mezi osoby samostatně výdělečně činné, které stojí na prahu nové kariéry? Dobrou zprávou je, že půjčka pro začínající podnikatele je určena také pro vás. Podmínkou pro schválení žádosti totiž není doba, po kterou podnikáte. Dostane se tak i na úplné nováčky. Stejně tak není důležitý ani konkrétní obor působnosti.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search