Jak na kvalitní kosmetiku? Vyzkoušejte produkty z konopí

Zajímáte se o přírodní produkty a rádi byste se dozvěděli něco bližšího o výrobcích z konopí? Pokud ano, pak vás určitě zaujmou níže uvedené informace. Konopí (kanabis) je používáno již od dávné minulosti pro své velmi výrazné léčivé účinky.

V dnešní době se čím dál více lidí zajímá o přípravky, vyrobené z této přírodní suroviny. Pokud máte nějaké potíže, které byste rádi vyřešili pomocí léčivého konopí, odpovědí pro vás může být speciální dermokosmetika české značky EPIDERMA, která má za sebou již řadu spokojených zákazníků a uživatelů.

Asi každému je známo, že z konopí se vyrábí různé masti nebo tinktury, které přinášejí úlevu od bolestí a pomáhají rychlému hojení některých ran, jako jsou například popáleniny, různé plísně, kousnutí hmyzem, oděrky, akné a další. Velmi dobře se osvědčuje také při léčbě různých civilizačních chorob či nemocí, které jsou spojeny se stářím. Jaké konopné produkty si můžeme tedy pořídit?

Dary z konopí

 • konopná mast,
 • konopné mazání,
 • konopný šampon,
 • konopný krém,
 • konopný šampon seborea,
 • konopná kosmetika.
Marijuana Drugs Herb Hemp Ganja - vjkombajn / Pixabay

vjkombajn / Pixabay

Konopná mast

Aby konopná mast byla co nejkvalitnější, je potřeba pro její výrobu použít listy ze samčí i samičí rostliny a květenství ze samičích rostlin, které masti dodávají správnou léčivou sílu. Spojením aktivní složky konopí THC a kanabidiolu CBD dochází k léčivému působení.

Přečtěte si:  Základem bezpečnosti při plavbě na vodě je ovládání lodi

Účinky konopné masti

 • analgetické – účinky proti bolesti
 • protizánětlivé
 • hojivé
 • uvolňující – uvolňuje křeče a svalové napětí

Konopné mazání a krémy

Konopné mazání a konopné krémy lze používat k masážím těla. Hřejivé masážní krémy, prokrvují pokožku, mají relaxační účinky bez pocitů podráždění a nepříjemného zčervenání pokožky. Příjemný hřejivý účinek těchto krémů přetrvává i dlouhou dobu po jejich aplikaci a poskytuje tím prohřátí postižených míst. Konopné krémy lze lehce vmasírovat. Nezpůsobují zabarvení oblečení a nevytváří nepříjemné lepivé pocty. Při zánětu a bolesti rovněž pomáhají i konopné krémy mírně chladivé.

Konopný šampon

I v oblasti vlasové kosmetiky můžeme vyhledat produkty, které se vyrábí z konopí. Konopný šampon či balzám, který obsahuje čistý konopný olej je ideálním přípravkem pro poškozené, suché či mastné vlasy. Pokud navíc trpíte nepříjemnou seboreou ve vlasech, je možné si pořídit konopný šampon seborea, který vám může pomoci se tohoto onemocnění zbavit.

Konopná kosmetika

V posledních letech je konopná kosmetika čím dál více oblíbená. Je oblíbena a chválena především lidmi, kteří mají problémy s akné, ekzémy, lupenkou, nebo s již výše zmiňovanou seboreou. Aktivní složkou této kosmetiky je především konopný olej, který má vynikající kosmetické vlastnosti, je snadno vstřebatelný a kůži nezanechává mastnou. Přípravky s konopným olejem jsou regenerující, zvláčňující a hypoalergenní.

Flowers Nature Led Bloom Green - SeaweedJeezus / Pixabay

Jak na kvalitní kosmetiku? Vyzkoušejte produkty z konopí

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search