Jak zvítězit v boji s bednou? Malý poradce pro každou ženu

Kde jsou ty dávné večery plné vášně a romantiky? Váš milovaný se den co den místo toho zaboří do křesla, celé hodiny civí tupě na televizi a přitom neustále přepíná programy…

Civí na vás – a přepíná

Nepomáhají vaše hlasité vzdechy, výmluvné pohledy, ani kritické poznámky ke změně jeho dříve, tak akčního životního stylu. A jestli si, vedena snahou ho odlákat od jeho zbožňované „bedny“, koupíte nové svůdné prádlo a stoupnete si v něm před televizor, aby vás konečně vnímal, pánbůh s vámi, možná zrovna přepíná z pořadu o námluvách hmyzu na přenos tenisu a vaše otázka: „Máš mě vůbec rád?“ ho rozběsní. Nebudu asi daleko od pravdy, když na to odpoví urážkou, jako například: „Je ti něco? Nezacláněj, seš širší než delší…“ Ještě tohle jste potřebovala slyšet, když držíte už měsíc dietu… Možná se mu i pokusíte vyrvat ovladač z ruky, ale marně, bude ho držet vší silou, jako vladař symbol moci. Na vaše řeči, že jen primitiv se kouká na všechno, má odpověď, – on prý po celodenní náročné práci potřebuje doma klid a relax.

Jak zvítězit v boji s bednou

Ještě, že máte kamarádky, se kterými u kafe pravidelně probíráte podle vašeho partnera zřejmě jedině trapně plytká témata – jak okouzlit muže, jak zhubnout a jak si zvýšit sebevědomí…Tentokrát s nimi můžete zkoumat i jeho „úchylku“ a hledat recepty, jak ze začarovaného kruhu ven.

Nejspíš si vyslechnete různé názory, od smířlivého, že čumět na televizi je lepší, než kdyby chodil do hospody a propíjel úspory na dovolenou, až po rafinovaný, radící, abyste večer tajemně zmizela z domu a tím probudila jeho žárlivost. Zkusit se to sice dá, ale je jisté, že vůbec postřehne váš odchod? Praktický pohled na věc napoví, že si můžete pořídit ještě jeden televizor a dívat se v kuchyni na své pořady. Tím ale osamění a cizota mezi vámi ještě naroste, už se možná nesetkáte ani v posteli, protože jemu skončí program v jinou dobu než vám…

Tv Man Watching Room Office  - mohamed_hassan / Pixabay

mohamed_hassan / Pixabay

Ďábelský plán perfect woman

Poslechněte si, co vymyslela moje známá. Večer, když partner opět trávil čas po boku své milenky televize, vyšla z bytu na chodbu a vypnula pojistky. Cvak – a byla tma. Začal nadávat a hledat baterku. Marně, byla vybitá. Pak zápalky. Ale v nekuřácké domácnosti s elektrickým sporákem nebývají po ruce. Ona je ovšem, coby perfect woman „náhodou“ našla, ale nechala je „omylem“ upadnout na zem. Oba tedy lezli po čtyřech a hledali ji, až se srazili čely. Byl z toho smích a nakonec divoká líbačka. Ona při tom našla „náhodou“ zápalky a rozsvítila svíčku. Ten večer se povedl, dokonce si po dlouhé době i upřímně promluvili.

Přečtěte si:  Základem bezpečnosti při plavbě na vodě je ovládání lodi

Jak zvítězit v boji s bednou

  1. Nepovažujte televizi za svoji konkurentku a vystříhejte se ultimát typu – buď já, nebo ona.
  2. Nechovejte se jako trpící oběť, sdělte mu předem, kdy se chcete dívat na svůj pořad.
  3. Kdo kouká pořád na televizi, nemusí být nutně primitiv, třeba opravdu jen relaxuje. Nabídněte mu jiný způsob uvolnění – vonné tyčinky+dobrá večeře+jeho oblíbená muzika…+samozřejmě vaše krása.
  4. Zkuste koupit lístky do divadla nebo do kina a přerušit tak jeho rituál.
  5. Přemýšlejte o tom, jaké měl dříve koníčky a navažte na ně – což takhle víkend na lyžích nebo v létě na kole
Man Watches Tv Lifestyle Home  - mohamed_hassan / Pixabay

mohamed_hassan / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search