Hliníkové lamely jsou jednoduchým řešením při stavbě plotů či posuvných brán. Jaké další výhody vám nabídnou?

Každým rokem můžeme na poli stavebnictví najít nové trendy, které se snaží nabídnout efektivnější a zároveň cenově dostupná řešení. Jedním z takových jsou i hliníkové lamely, které se těší zejména u novostaveb velké oblibě. Největší využití mají při montáži posuvných vrat či plotů, kde slouží jako výplň. S sebou však přináší i další výhody, a to zejména odolnost a dlouhou životnost.

Levné řešení pro stavbu plotů či vrat

Stavba plotu nemusí být vždy nejlevnější záležitost, a proto se snaží zájemci o něj hledat levnější alternativy, které jim však dokážou nabídnout prvotřídní kvalitu. Jedním z možných a zároveň oblíbených řešení jsou hliníkové lamely, které s sebou přináší hned několik výhod.

Tou první je především nízká cena, díky čemuž vás stavba plotu či montáž brány vyjde na výrazně méně než u jiných materiálů. Konkrétní ceny můžete najít na hliníkové lamely ceník, kde vás jedna lamela vyjde zhruba na 1 600 Kč – najdou se ale i levnější modely lamel, přičemž velmi záleží na jejich tvaru a rozměrech.

Kvalitní a odolné zpracování s dlouhou životností

Hliníkové lamely vám dokážou nabídnout i další výhody včetně vysoké odolnosti, díky čemuž můžete počítat i s dlouhou životností plotu či brány. Jednoduchá je samozřejmě i montáž plechové lamely, kterou zvládnete i svépomocí.

Přečtěte si:  Jaro je tady, nejvyšší čas nakoupit zahradní nábytek

Při výběru lamel byste samozřejmě měli dbát i na jejich kvalitu, kterou vám zajistí ověření dodavatelé. Mezi ně se řadí i firma Kovoinox, v jejíž nabídce naleznete širokou škálu lamel různých tvarů a také povrchových úprav. V jejím sortimentu narazíte i na další komponenty včetně nerezového zábradlí, kovových a nerezových polotovarů či bránového příslušenství – ve zkratce tu tedy můžete najít vše, co potřebujete k realizaci plotu a venkovních vrat.

Zdroj obrazové přílohy: web zadavatele inzerce

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search