Dobře vybrané plánovací diáře poslouží i jako skvělý dárek

Hledáte tip na něco praktického, co byste mohli zabalit do dárkového obalu? Ovšem chcete se zároveň blýsknout a obdarovaného čistokrevně potěšit? Vsaďte na něco, co by vás nejspíš doteď nenapadlo – personifikované plánovací diáře.

Šikovný plánovací diář pomůže svému držiteli najít každodenní motivaci pro drobné i náročné úkoly, pomáhá nám vytvořit si dobré návyky a každý den vás o kousek přiblíží k vašim cílům a splněným úkolům. Nebylo by tedy hezké něco podobného darovat těm, které máte rádi?

Dárek který vyvolá skutečnou pozitivitu

Pozitivní emoce jsou tím, co by nás mělo provázet opravdu každý den. A právě diář s naším oblíbeným motivem (a nezáleží na tom, zda půjde o diář A5, diář  A4 nebo jakýkoliv jiný) nám umožňuje mnohem efektivněji vykonávat naši práci. A co víc,  činí nás spokojenějšími a kreativnějšími. Proč tedy něco takového nedopřát i svým blízkým? Darujte jim krásný týdenní diář nebo denní diář.

Kde si vybrat z pestré palety vzorů? Vsaďte na české specialisty

Společnost Helma 365, s.r.o. je velmi známým tradičním českým výrobcem kalendářů, diářů a zápisníků. Na našem trhu se pohybuje již více než 20 let a za tuto dobu dokázala získat velké know-how, jež zvládla zúročit nevšedním způsobem. Dnes je totiž největším českým producentem výrobků s kalendáriem, přičemž její roční produkce čítá již více než 6 miliónů kusů kalendářů a diářů.

Přečtěte si:  Jedete pod stan? Nezapomeňte si přibalit pojištění

Dokáže vám proto nabídnout velké množství vzorů, mimo jiné třeba i autorské diáře Blanky Matragi a další zajímavé kousky. Není tedy divu, že její výrobky můžete v současnosti najít již ve dvaceti evropských zemích. Navštivte její e-shop Helma365.eu a vyberte si přesně to, co potřebujete. Pro firmy je tu k mání ihned minimálně 20% sleva, pro ostatní zákazníky pak dopravné zdarma již od 600 Kč. Výroba diářů je jejím denním chlebem – využijte toho .

Schedule Pen Diary Notes Watch  - GloboxR / Pixabay

Dobře vybrané plánovací diáře poslouží i jako skvělý dárek

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search