5 výhod elektrických cigaret, které vás donutí skončit s klasickým kouřením

Pokud jste uvažovali o tom, že byste chtěli přestat kouřit nebo alespoň snížit svou závislost na nikotinu, mohou být pro vás elektrické cigarety zajímavou alternativou. Jsou relativně novým trendem, jež si získává stále více příznivců mezi kuřáky i nekuřáky. Pojďte se s námi podívat hned na pět výhod, které vás přesvědčí, že se jedná o lepší volbu.

Neobsahují tolik škodlivých látek

Klasické cigarety obsahují více než 7000 chemických látek, z nichž mnohé jsou nebezpečné pro zdraví, přičemž velkou část z nich tvoří karcinogeny. Na druhé straně jednorázové elektronické cigarety obsahují pouze několik složek, včetně nikotinu, propylenglykolu a glycerinu. Vdechováním e-cigarety se tedy vystavujete menšímu množství látek, které nejsou pro naše tělo přirozené.

Znáte svoji dávku nikotinu

S elektrickými cigaretami máte přesnou kontrolu nad množstvím nikotinu, jež užíváte. Například u jednorázových e-cigaret HQD je dávka nikotinu stanovena na 18 mg/ml, ale existují i slabší či silnější alternativy. Díky této kontrole můžete snadno regulovat svůj příjem nikotinu a zabránit tak závislosti.

Ušetříte nemalé finanční prostředky

Kromě toho, že jsou elektrické cigarety zdravější než klasické cigarety, jsou také finančně výhodnější. Například jedna elektrická cigareta může vydržet až šest set potahů, což odpovídá zhruba dvěma krabičkám cigaret. Jejich cena je přitom mnohem vyšší.

Přečtěte si:  Precizní měření na dosah s kalibry a měřidly od Michovský-TOOLS s.r.o.

Netvoří žádný zápach

Elektrické cigarety nebudou téměř obtěžovat ostatní osoby ve vašem okolí, protože neprodukují tolik kouře jako klasické cigarety. Často tak můžete elektronické cigarety používat i v prostředí, kde kouření není povoleno, aniž byste obtěžovali ostatní otravným zápachem.

Výběr z více příchutí

Elektrické cigarety nabízejí širokou škálu příchutí, takže si můžete vybrat tu, co vám nejvíce chutná. Například firma HQD.cz nabízí u svých jednorázových elektrických cigaret desítky různých příchutí. Narazit tak můžete na širokou škálu ovocných příchutí, ale i méně tradičních variant.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search