Autorizovaný servis Škodovky je připraven kdykoliv pomoci

Pokud jste vsadili na známou tuzemskou značku a vaše domácnost je členem velice široké rodiny mladoboleslavské automobilky, je jasné, že máte dobrý vkus. Sázka právě na Škodovku znamená mimo patriotismu i přístup ke spolehlivé síti autoservisů, které se mohou hodit prakticky kdykoliv.

Nikdo totiž neví, co jej potká zítra na vozovce a někdy jde o skutečně nepříjemná překvapení, které si žádný motorista nepřeje. Důležitá je také poctivá prevence, protože bez ní to nejde ani ve zdravotnictví. Může být totiž odhalena skrytá závada, jejíž včasná náprava znamená velkou úsporu do budoucna.

Pohotová pomocná ruka je tu vždy

Záleží na domluvě, připravené jsou náhradní díly s puncem originality, ale také pečlivá pravidelná údržba vašeho vozidla. Autoservis Škoda Praha má za sebou léta zkušeností a dobře ví, co vaše vozidlo potřebuje. Je to výměna oleje nebo filtrů? Samozřejmostí je odborný přístup a transparentní jednání za každé situace.

Tip pro vás: Vyzkoušejte auta pro děti.

Pokud vám vůz v polovině plánované cesty odmítne další spolupráci, je namístě volat do servisu. Tam se na automobil podívá technik, který brzy zjistí, kde je skrytý problém. Tradiční česká značka dostává stále častěji přednost před vozy zahraniční provenience a jistě to není jen vlastenectví řidičů. Škoda totiž nabízí hned několik zajímavých výhod.

Autorizovaný servis Škodovky je připraven kdykoliv pomoci

Předplacený servis je vám k dispozici

Je to služba, která určitě potěší i majitele Škodovek, které nepatří mezi žhavé novinky na trhu, ale mají už pár sezon za sebou. Šeková knížka na předplacený servis umožní úsporu až pětiny celkových nákladů. Je k dispozici v elektronické formě ke stažení, nemusíte si ji proto vyzvedávat nikde osobně a ušetříte čas. Předplacený servis může trvat až po dobu pěti let a je připraven pro vozy značky Škoda, které jsou starší čtyř let.

Přečtěte si:  Půjčovna dodávek pro každou životní situaci

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search