Kratom se těší v posledních letech velké oblibě. Pomoci vám může nejen s únavou, ale i různými neduhy

Zejména v posledních letech se čím dál tím častěji skloňuje název kratom, o jehož účincích ví jen pouze úzká skupina lidí. Ve skutečnosti se však jedná o rostlinu, s níž můžete jednoduše zatočit s únavou nebo dokonce některými zdravotními problémy. Pokud navíc víte, jak správně tuto oblíbenou látku užívat, můžete z ní benefitovat dlouhodobě.

S kratomem budete podávat vysoké výkony po celý den

I když se v poslední době v mediích rozběhla kontroverze spojená právě s kratomem, není třeba se hned obávat nejhoršího. Právě proto se ještě na úplném začátku zaměříme na tvrzení, že kratom je droga. Pokud se podíváme na to, jaké účinky kratom nabízí, částečně se nějak zvlášť neliší od jiných běžně dostupných látek. Podobně jako u nich je i u kratomu možné dosáhnout hranice, kdy si vezmete vyšší dávku, než je doporučeno – v takovém případě má velmi sedativní účinky.

Velká část lidí vidí problém i v jeho návykovosti, které je však možné dosáhnout například i u kofeinu či jiné podobné látky. Co z toho vyplývá? Kratom ve výsledku není žádná nebezpečná droga, ale pouze rostlinná látka, u níž je třeba znát doporučenou denní dávku. Při dodržení všech doporučení vám nemůže kratom jakkoliv ublížit a naopak vám nabídne pouze výhody v podobě zbavení se únavy či léčby zdravotních problémů, jako i rýma či kašel.

Přečtěte si:  Revoluce v kouření aneb proč zvolit elektronické cigarety

Při výběru kratomu si dejte vždy pozor na kvalitu

Pokud si kratom kupujete poprvé, měli byste si vždy ověřit jeho kvalitu. Tu vám dokážou nabídnout pouze ověřené e-shopy a obchody. Mezi ně se řadíme i e-shop Kratom World, jejž jeho zástupci popisují takto: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků.“ K dobru si ale mohou připsat i první kratom automat Plzeň, kde si můžete svoji zásilku vyzvednou do pár minut. Běžně potom doručíme vaši zásilku do 1-2 pracovních dnů.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search