3 tipy na doplňky stravy, které vás vrátí do kondice

Potřebujete před nadcházejícími vánočními svátky nabrat energii na všechny přípravy na den D? Chcete, aby byly vaše Vánoce dokonalé, ale na všechno to pečení, uklízení a další domácí práce vám už zkrátka nezbývá energie? Zvládněte to letos chytře. Nechte se inspirovat doplňky stravy, které vám pomohou projít předvánočním obdobím bez zbytečného stresu a v dokonalé kondici.

1. Guarana je skvělá hlavně pro ženy

Proč? Protože kromě návalu energie po ní zaznamenáte také zrychlení metabolismu. A rychlejší metabolismus jak známo vede k rychlejšímu spalování tuků. Je nutné pokračovat? Mnoho žen již asi víc své. V tomto ohledu je guarana opravdu jedinečná. Pokud se snažíte hubnout, není lepšího pomocníka. Bez guarany se do toho ani nepouštějte. Vlastně si na pomoc můžete vzít třeba chrom, který má na metabolismus podobné účinky a navíc snižuje chuť na sladké. Pokud tedy držíte dietu, je kombinace guarany s chromem jako doplňků stravy ideální.

2. Kotvičník pro pány

Pokud chcete, aby předvánoční shon a stres zvládl lépe i váš muž, pořiďte mu kotvičník. Vrátí mu chuť na milostné radovánky, a kromě toho mu upraví hladinu testosteronu tak, že se bude cítit lépe a bude mít chuť dělat věci, které by bez kotvičníku rozhodně odmítl. A z toho se dá jen profitovat, co myslíte, dámy? Třeba vám váš muž konečně letos pomůže se všemi těmi předvánočními přípravami a ten shon zvládnutý ve dvou nakonec nebude tak příšerně hektický jako obvykle.

Přečtěte si:  Jak na akné? Nepomohou babské rady, ale změna jídelníčku a méně stresu rozhodně ano!

3. S peruánskou macou nesáhnete vedle

Jestliže hledáte životabudič vhodný pro obě pohlaví, je maca tím pravým řešením. Pochází z peruánských And a na první pohled nevypadá nijak vábně. Připomíná totiž řepu. Zdání však může klamat. Tento malý kořen je jedním z nejsilnějších doplňků stravy zvyšujících energii. Pomůže vám zvládnout všechny předvánoční přípravy s úsměvem na tváři a s jiskrou v oku. Bez macy by vaše Vánoce byly o poznání unavenější. Všechny výše zmíněné doplňky stravy se mohou stát také příjemným vánočním dárkem, který rozhodně potěší. Pokud k nim přihodíte ještě praktickou knihu s návody na to, jak pěstovat bylinky, rozhodně potěšíte srdce každého, kdo se snaží pečovat o svoji tělesnou schránku.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search