Pánské bundy pro letošní sezónu – jak být IN?

Módní trendy se mění, a i když to vypadá, že jim pánské bundy zase tolik nepodléhají, stejně se najdou kousky, které jsou každou sezónu o něco více či méně žádané a oblíbené. Poradíme vám, jak nešlápnout vedle a dostat se přímo do módního nebe.

Stačí se podívat na to, co je aktuálně trendy a vybrat si z toho to nejlepší, co může obohatit právě váš osobní šatník. Není to tak složité, jak si nejspíš myslíte. Naopak. Pokud to uchopíte za ten správný konec, stanou se z vás králové módní mola prakticky bez námahy.

Pánské bundy – klasika, ale tak trochu v novém

Při pohledu na módní mola se může zdát, jakoby se nic moc nezměnilo. Stále jsou v kurzu bombery nebo elegantní kůže. Ke slovu se však dostává především velikost – neforemné stany ve velikosti XXL a plandavé střihy, vyrábějící i z té nejvysoustruženější postavy neforemnou krabici, jsou už dávno pasé. Důraz je naopak kladen na střihy zvýrazňují přednosti každé jednotlivé postavy a zároveň dbající na zakrytí neestetických proporcí.

Je tedy dobré si bundu předem vyzkoušet nebo nakupovat v e-shopech, kde nebude problém s jejím vrácením. To by samozřejmě neměl být problém nikdy, ale některé společnosti jsou zkrátka k takovým reklamacím vstřícnější než jiné. Peníze například vrací obratem, posílají slevu na další nákup apod.

Přečtěte si:  Jak se zbavit přebytečného ochlupení? Vyzkoušejte některou z těchto metod

2× ano pro bombery anebo zahalte se do klasiky

Možná to nevíte, ale tenhle veskrze praktický kousek byl vyroben pro účely armády – díky svým jedinečným vlastnostem si však brzy vydobyl místo i v běžném šatníku. Své místo na slunci zvládá neustále s přehledem obhajovat, protože je:

  • teplý,
  • slušivý,
  • praktický
  • a může se pochlubit skvěle padnoucím střihem.

Vsaďte na hru s detaily

Tou druhou by měly být precizně vypracované detaily, jako jsou zipy, patenty a pečlivě ukončené rukávy. A nebojte se nápaditosti. Myslete třeba na to, že khaki barvy si rozumí s kožíšky a vypadají opravdu dobře.

Když se pánská móda inspiruje dámskou

Zatímco některé trendy se propalují napříč módním polem, jiným cesta do záře reflektorů trochu trvá. A někdy přichází inspirace i z nečekané strany. Růžová už dávno není považována jen za barvu žen (koneckonců, v historii to s ní bylo přesně naopak). A stejné je to i s jiným prvkem textilního designu.

V hlavní roli nášivky

Řeč je o nažehlovačkách a nášivkách, které dámské kabelky, šaty či kabáty ovládly už před několika lety a nyní podnikají první nesmělé krůčky i k čistě mužským outfitům. Hrají zejména na divokou strunu armádních hesel, sportovních výzev a oblíbených zvířecích motivů. Vypadají o stupeň lépe než obyčejný potisk a dokážou každého milovníka módy okamžitě zaujmout. A na jejich údržbu to navíc nemá žádný negativní vliv. Kvalitní kousky stačí pouze vyprat a žádná další péče není třeba.

Leather Jacket Leather Clothing  - grom900 / Pixabay

grom900 / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search