Jak vybrat sprchový kout? Poradíme, kde nakoupit koupelnový nábytek a sanitární keramiku

Koupelny už dávno nejsou místem, které před očima návštěv zavíráme. Naopak. Proměňují se v příjemná místa, kde je radost začínat a končit den. Plánujete rekonstrukci koupelny? Jak koupelnový nábytek a sanitární keramiku vybrat? Abyste zvládli rekonstrukci koupelny podle svých představ, je důležité vybrat si kvalitní výrobky a spolehlivého dodavatele sanitární keramiky.

V České republice působí v této oblasti dlouhodobě společnost M&K, stavební servis. Prodejce koupelnového nábytku, sanitární keramiky, sprchových koutů, van a dalšího koupelnového vybavení si získal zákazníky hned z několika důvodů. V sortimentu zákazníci najdou kvalitní produkty s vysokou užitnou hodnotou a s jedinečným designem.

Restroom Wash Basin Seats Water - nolinebrain / Pixabay

nolinebrain / Pixabay

Sprchové kouty s vaničkou

Důležitou součástí každé koupelny je vana nebo sprchový kout. Sprchování je úspornější a praktické, ale vana je často lákavou představou relaxace. Řešení tohoto dilematu přináší sprchový kout s vaničkou, který umožňuje rychlé vysprchování a současně přináší i některé výhody vany, což ocení především rodiny s dětmi nebo starší lidé.

Tip pro vás: Víme, kde zakoupit kvalitní dřevěné banketové židle.

K výbavě sprchového koutu s vaničkou je možné pro méně pohyblivé lidi dodat také praktické sedátko. Sprchové kouty s vaničkou se dnes dodávají v různém provedení. Ladné a jednoduché linie oceníte v případě moderní domácnosti. Tradiční rohové sprchové kouty jsou zase vhodným řešením do starších rodinných domů nebo chalup.

Přečtěte si:  Trendy v bydlení v roce 2022: Jaké trendy a styly letos ovládnou naše domovy?

Jak na výběr toho správného sprchového koutu

Široký sortiment společnosti M&K, stavební servis umožňuje vybrat si sprchový kout s vaničkou přesně dle vašich požadavků. K dispozici jsou různé designy, velikosti i tvary. K oblíbeným typům patří obdélníkové nebo čtvercové vaničky, zajímavým řešením jsou i čtvrtkruhové nebo pětiúhelníkové. V tomto ohledu vždy záleží na rozměrech a dispozici vaší koupelny. Co se týká materiálu, volit můžete sprchové vaničky z akrylátu, litého mramoru, keramiky nebo oceli. Ať už sáhnete po jakémkoli provedení, vždy se budou snadno instalovat a dobře udržovat.

Tub Bathroom Restroom Bath Shower - nolinebrain / Pixabay

nolinebrain / Pixabay

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search