Jak najít nejlepší lokalitu pro život v Praze? Zásadní je zeleň!

Trávit drahocenný čas dojížděním? To se opravdu v dnešní době nikomu nechce, časy, kdy se lidé houfně stěhovali z metropole do obcí a městeček ve středních Čechách, je dávno pryč. Než čekat každodenně hodiny v kolonách, je lepší najít ideální lokalitu k životu ve velkoměstě. Existuje? Věřte, že existuje, k tomu se v ní nabízejí i právě dokončované byty k prodeji. Řeč je o Malešicích, které spadají pod Prahu 10, a v současné době se finalizuje projekt Malešický háj s exkluzivními 107 bytovými jednotkami. Zbývají poslední tři k prodeji a není divu, projekt je v mnoha ohledech unikátní.

Tři byty, které čekají na zájemce

Za výstavbou na okraji bujného háje v Malešicích stojí společnost Metrostav Development a jedná se o pět bytových domů, které nepřevyšují pět pater. Vzhledem k tomu perfektně zapadají do reliéfu krajiny a nejedná se o mohutnou betonovou výstavbu. Naopak v rámci minimalistické architektury a konceptu udržitelné výstavby je obálka budov z klasických cihel. Celkový počet stavěných bytů v projektu Malešický háj je 107 a mají různé dispoziční řešení od garsonek po penthousy s výměrou přes 139 metrů čtverečních. V současné chvíli zbývají volné pouze tři, dvě garsonky a jeden byt 3+kk s balkonem.

Přečtěte si:  Není plot jako plot

Na jaře ve svém

Hlavním argumentem pro stěhování z Prahy je zeleň a možnost relaxace v přírodě. V případě projektu Malešický háj platí opak, zůstat v metropoli a užívat si veškerých výhod velkoměsta, přitom mít zeleň přímo v zádech. Z těchto důvodů koupit byt na Praze 10 je extrémně výhodné. Pět bytových domů se buduje přímo na okraji lesa, který vybízí ke každodenním procházkám nebo projížďkám na kole. Právě proto se bude hodit sklepní kóje, kam lze kolo nebo jiné sportovní vybavení uskladnit. V podzemním podlaží se kromě sklepních prostor nacházejí také garážová stání, která jsou k zakoupení.

Luxus ve všech bytech

Garsonka nebo penthouse? Co se týče nadstandardního vybavení není rozdílu. Ve všech bytech jsou okna s trojskly a s předokenními žaluziemi. V obytných místnostech si mohou noví majitelé vybrat dřevěnou dýhovanou podlahu z různých dekorů, obdobně je tomu v koupelně u obkladů a dlažby značky SINTESI. Koupelnová keramika je od značky Villeroy & Boch a baterie jsou od renomované firmy GROHE. Krásný vzhled bytu dotváří vchodové a interiérové dveře od českého výrobce.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search