Detox jater: Jak na něj a kdy byste se k němu měli odhodlat?

Naše játra v průběhu let dostávají pořádně zabrat. Pokud si čas od času zahřešíte nebo máte nějaký zlozvyk v podobě častého pití či kouření, určitě byste neměli odkládat jejich detox. Vaše krása a zdraví se totiž odvíjí od toho, jak fungují vaše játra a zda dokážou provádět potřebnou přeměnu látek v organismu.

Proč jsou játra důležitá?

Lidské tělo je složitý organismus, ve kterém má každý orgán svůj úkol. Největší podíl na fungování našeho organismu mají zejména játra, bez kterých by nebyl schopný fungovat. Jejich úkolem je totiž látková výměna, díky čemuž pomáhají tělu zpracovávat a vstřebávat různé živiny, vitamíny a minerály.

Jedná se však i o orgán, který stojí za tvorbou celé řady důležitých látek a prvků, které potřebujeme k životu. Konkrétně tedy napomáhá k tvorbě žluči, hormonů či bílých krvinek v krevní plazmě. V neposlední řadě ale slouží i jako filtr našeho těla, který se snaží chránit ostatní orgány před škodlivinami.

Detox jater je jednoduchý

Jelikož játra fungují jako pomyslná čistička, která vstřebává veškeré škodlivé a toxické látky, jsou pro ně nebezpečné veškeré zlozvyky. Mezi ně se řadí například kouření, pití alkoholu či nezdravé stravování. Čas od času je tak třeba játra detoxikovat, a to pomocí bylinek, jako je pampeliška, řepík či Ostropestřec plus Artyčok.

Přečtěte si:  5 tipů, které vám pomůžou s výběrem průmyslové podlahy

Starejte se o svá játra a podpořte je

I naše játra potřebují péči, kterou jí mohou dodat doplňky stravy obsahující různé vitamíny, minerály a další důležité látky. Ideální je používat přírodní produkty, jako je například i Ostropestřec plus Artyčok od Naturvity v tabletách, který lze zakoupit na Gigalekarna.cz.

Ten obsahuje již zmíněný ostropestřec, který napomáhá k detoxikaci jater a jejich obnově. Naopak artyčok působí pozitivně na trávící systém a hladinu tuku v krvi. Stačí, když si každý den vezmete dvě až tři kapsle a můžete s chutí pokračovat v naplňování svých cílů.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search