Jak na koupi bytu na Žižkově? Prohlédněte si nabídku a ujasněte si co hledáte

Sháníte právě byt na pražském Žižkově? Nabídka bytů je rozhodně pestrá. Záleží tedy na tom, o jaký byt máte zájem. Toužíte po bytě v novostavbě na té správné adrese? To pak pro vás máme jeden tip.

Žižkov je skvělou a oblíbenou lokalitou

Koupě nového bytu na Žižkově je v současné době snem mnoha lidí. Žižkov totiž rozkvétá před očima a prochází rozsáhlými úpravami. Není proto divu, že sem míří mnoho partnerských dvojic a rodin s dětmi. Ve východní části Žižkova zvané Vackov právě vzniká unikátní rezidenční projekt, který svým obyvatelům nabídne bezpečné a klidné útočiště.

Podívejte se na vznikají projekt Byty Na Vackově

V rámci projektu Byty Na Vackově budou k dispozici čtyři bytové domy, v nichž se bude dohromady nacházet 232 nových bytů a vznikne také 91 garážových stání, plus pár nebytových prostor. Protože stavba bytových domů byla úspěšně zrealizována již v ulicích Malešická, Olgy Havlové, Na Vackově a Rixdorfská, Vackov je dalším logickým pokračováním.

byty Praha

Jak na koupi bytu na Žižkově? Prohlédněte si nabídku a ujasněte si co hledáte

Prohlédněte si vizualizaci projektu a vyberte si svůj vysněný byt na Žižkově

V nabídce budou jak garsoniéry o velikosti 31 m², tak i prostorné byty s pěti pokoji přesahující plochu 100 m². V souladu s moderními požadavky budou jednotlivé byty postaveny v minimalistickém stylu a velký důraz bude kladen zejména na použití kvalitních materiálů a celkovou funkčnost. Abyste si z nabídky bytů mohli vybrat ten pro vás, podívejte se na vizualizaci projektu a nenechte si ujít skvělou příležitost.

Přečtěte si:  Jaká je spolehlivost antigenních testů a kdy si je udělat

Podívejte se na projekt Byty Na Vackově a najděte si svůj vysněný domov. Z široké nabídky bytů o všech možných velikostech si jistě vyberou jedinci, páry i rodiny.  Moderní Žižkov nabídne klidné bydlení každému a do samotného centra to je opravdu jen kousek.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search