Co všechno umí chytré hodinky? Vyberte si ty s nejlepšími funkcemi

Hodinky už dávno nejsou jen elegantním doplňkem, který ukazuje čas. Umí toho mnohem více. Stačí se zaměřit na to, jaké funkce chcete a potřebujete a podle toho si je vybrat. Mohou za vás pohlídat nejrůznější aspekty vašeho zdraví, ale také vás kupříkladu spojit s přáteli nebo vám poskytnout zábavu pro volné chvíle.

Aby totiž bylo jasno – chytré hodinky a digitální není totéž. Ano, i „digitálky“ měly celou řadou funkcí, ovšem současné smartwatch je hravě strčí do kapsy.

Smartwatch – to nejsou jenom hodinky

Zapomeňte na to, že podle svého jména by měly především ukazovat čas. Ve skutečnosti jsou mnohem multifunkčnější. Představte si je spíše jako takové malé „velitelské centrum.“ Takový velín, který přijímá rozkazy třeba z vašeho chytrého telefonu a dokáže je interpretovat dál. Jejich prostřednictvím můžete svůj telefon částečně ovládat, ale pohlídají kupříkladu i váš zdravotní stav nebo spoustu dalších užitečných oblastí života.

Je to vlastně spíše miniaturní počítač než miniaturní strojek pro ukazování aktuálního času. A pokud se ho naučíte opravdu plnohodnotně využívat, překvapí vás tím, jak moc vám dokáže usnadnit život.

Přečtěte si:  Komplexní průvodce sportovními potřebami od KockSport.cz

Co od svých hodinek potřebujete

Patříte mezi geeky nebo sportovce? Pak byste měli vědět, že právě v těchto skupinách patří smartwatch mezi nepostradatelné pomocníky. A co všechno umí?

  • Nabízí možnost připojení k vašemu smartphonu (přes Bluetooth),
  • neunikne vám tedy nic ze sociálních médií a budete mít i aktuální informace o příchozích hovorech a SMS.
  • Skutečné špičky v oboru pak dokážou ukládat velké množství hudby, případně jejich prostřednictvím budete moci spravovat multimediální knihovnu ve svém telefonu.

To oceníte třeba v zimě, kdy se s běžným telefonem manipuluje jen velmi obtížně. A kde si své chytré hodinky vybrat? Jděte ke specialistům na Hodinkovna.cz.

hodinky, chytré, digitální

Co všechno umí chytré hodinky? Vyberte si ty s nejlepšími funkcemi

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search