Chystáte se na dovolenou v ČR? Užijte si spoustu zábavy v okolí Máchova jezera

Léto láká většinu z nás vyrazit na dovolenou do teplých krajin, kde si budeme moci dopřát zasloužený odpočinek. Česká republika má však také, co nabídnout, a není tedy od věci popřemýšlet i nad trávením letní dovolené v jedné z tuzemských destinací. Často totiž můžete narazit na místa, která vám doslova učarují.

Nezapomenutelná dovolená u Máchova jezera

Jestliže se chystáte na dovolenou, určitě byste měli zvážit možnost strávit ji u nás v ČR. Překvapivě jen málokterý Čech ví, jaké přírodní krásy či zajímavá místa se u nás nachází. Asi nejoblíbenějším místem všech dovolenkářů je nepochybně Máchovo jezero, které je u nás považováno za jedno z nejkrásnějších tuzemských jezer.

Užít si můžete krásné pláže, ale také spoustu zábavy v podobě sportovního či rekreačního vyžití. V okolí se navíc často konají různé společenské akce, festivaly a koncerty, které můžete během svého pobytu navštívit. K dispozici je navíc i kvalitní ubytování v podobě chatky Máchovo jezero, ve kterých je většinou samozřejmostí i vlastní chladnička.

Naplánujte si svoji dovolenou s předstihem

Pokud chcete strávit svoji dovolenou u Máchova jezera, měli byste ji začít plánovat s předstihem. Jelikož se jedná o jednu z nejatraktivnějších destinací, je možné, že před začátkem sezóny již nebude dostatek ubytovacích kapacit. Mezi oblíbená rekreační střediska se řadí například Elite Staré splavy. To nabízí Máchovo jezero chatky, ve kterých můžete trávit část své dovolené.

Přečtěte si:  Jak strávit příjemnou dovolenou? Vybírejte ze zaručených destinací

Kromě toho nabízí i kvalitní sociální zařízení, jídelnu s barem či vyžití pro děti v podobě rozsáhlého hřiště. Potěší vás určitě i umístění celého střediska, díky čemuž budete mít blízko téměř veškeré rekreační vyžití. V blízkém okolí tak můžete využít například šlapadla, trampolíny, minigolf, ale i vyzkoušet i oblíbenou plavbu parníkem.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search