Chcete komfortní, a přitom po všech stránkách plnohodnotné školení pro své zaměstnance? Vsaďte na e-learning

Uspořádat jakékoliv školení či kurz není v této době právě jednoduché. Často totiž narazíte buď na aktuální omezení co do počtu zúčastněných anebo jednoduše na neochotu vašich zaměstnanců sejít se ve větším poštu na jednom místě. A významnou úlohu zde samozřejmě hrají i jejich časové možnosti.

Nabídka on-line kurzů je v dnešní době už poměrně široká, ovšem ne vždy se umí přizpůsobit možnostem právě vaší firmy. A proto je tu společnost PREVENT a její školící systémy INSTRUCTOR a EDUNIO.

  • INSTRUCTOR využijí především zájemci o online školení BOZP a PO a také firmy o menším počtu zaměstnanců. EDUNIO se naopak zaměřuje na e-learning pro větší firmy. A jaké druhy služeb jsou k mání?

Než vaši zaměstnanci sednou za volant

Podnikáte v autodopravě a chcete mít jistotu, že bude všechno přesně tak, jak má? Pak nesmíte zapomenout na profesní školení řidičů. Každý řidič by si měl umět spočítat svůj výkon a dodržovat dostatečně dlouhé přestávky. A to včetně víkendů. I tady je totiž nutné plánovat povinné rozestupy mezi usednutím za volant. Takže pokud si budou někdy chtít směnu „napracovat“, musí později (v dostatečné lhůtě) udělat i odpovídající přestávku. A právě tyto nezbytné dovednosti (stejně jako množství dalších) vaše řidiče tyto kurzy naučí.

Přečtěte si:  Jak zabránit unikání mléka z hrnce

Kurzy od  společnosti PREVENT jsou určeny jak pro řidiče z povolání, tak i pro řidiče „referenty“, vysílané například na pracovní cesty (nesejde na tom, zda je podnikají v osobním nebo firemním vozidle).

Kvalita poskytovaná on-line

A jak mít jistotu, že si z on-line školení skutečně vaši zaměstnanci odnesou vše, co potřebují? Nemusíte se bát toho, že budou celé sezení cíleně bojkotovat. Výkonný a user-friendly LMS ověřuje mimo jiné aktivitu i znalosti všech účastníků kurzu.

Jde o plnohodnotné online kurzy s certifikátem. A vsadit můžete buď na ty již hotové, anebo si na této platformě vytvořit své vlastní, případně sem převést zakoupený kurz z jakéhokoliv jiného zdroje. Problém není ani výroba kurzů přímo na míru.

Vyzkoušejte smíšené kurzy

A věděli jste, že pro společnost PREVENT není problém ani  tzv. blended learning? Ten využijete v případě, že potřebujete školit skupiny uživatelů s různým stupněm oprávnění. Ještě před kurzem je totiž můžete rozdělit do skupin a umožnit tak kupříkladu manažerům přístup ke zcela jiným dokumentům a videím než jejich podřízeným. A nechybí ani možnost přidání externích účtů například pro obchodní partnery, dodavatele, dealery apod.

I ochranu zdraví při práci zvládnete on-line

A ve vaší firmě by neměl chybět ani koordinátor BOZP, zastoupený právě společnosti PREVENT. Naučíte se vše o plnění povinností zaměstnavatele v prevenci rizik, zvládnete účelné preventivní kontroly pracovišť a postaráno bude i o školení a informování zaměstnanců. Podívejte se, jak přehledně a efektivně je vše možné zvládnout na Prevent.cz.

Online School Education Student  - mohamed_hassan / Pixabay

Chcete komfortní, a přitom po všech stránkách plnohodnotné školení pro své zaměstnance? Vsaďte na e-learning

online

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search