Banka nemusí být vždy jediným řešením. Kvalitní úvěr vám poskytnou i nebankovní společnosti

Téměř každý, kdo si chce sjednat půjčku, se zprvu obrátí na jednu z tuzemských bank. Ty jsou však nekompromisní a finanční prostředky poskytují pouze klientům s vysokými příjmy a perfektní bonitou. Ve výsledku tak má se sjednáním úvěru problémy většina žadatelů. Volnější podmínky naštěstí nabízí nebankovní společnosti, u nichž lze dosáhnout i na částky v řádu několika milionů korun.

Se zástavou nemovitosti získáte i milionové částky

Pokud se k vám banky otočí zády, může to pro vás představovat opravdu velké komplikace. Automaticky se vám tak zavírají dveře k novému bydlení či koupi automobilu, bez kterého se většina lidí již v současnosti neobejde. Vhodné řešení však představuje nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti, s nímž si půjčíte i milionové částky.

Podmínkou je však zastavení vlastní nemovitosti, což je ve všech ohledech mnohem riskantnější než sjednání běžného úvěru. Většina lidí navíc nemusí nutně disponovat vlastní nemovitostí – najdou se ale i společnosti, které vám půjčku poskytnou i při zástavě nemovitosti třetí osoby. Tuto možnost nabízí i nebankovní společnost Nebankovní finance, u nichž si můžete půjčit až 10 milionů Kč.

Nebankovní společnosti nabízí také úvěry pro podnikatele

Nebankovní úvěry lákají i klienty z řad podnikatelů, kteří nemají dostatek financí pro uskutečnění svého podnikatelského záměru. Pro ty jsou speciálně určeny podnikatelské úvěry, jejichž výše se běžně vyšplhá až na hranici desítek milionů korun.

Přečtěte si:  Jak vysoké mohou být úroky z prodlení? Na co si dát pozor při půjčování peněz

U zmíněné společnosti si půjčíte až 50 milionů korun, se kterými se můžete pustit i do většího podnikání, aniž by vám chyběly finanční prostředky. I zde je nutné ručit vlastní nemovitostí, přičemž peníze budete mít na účtu do 48 hodin od podání žádosti. Bát se navíc nemusíte ani toho, že by po vás společnost požadovala doložení toho, na co byly poskytnuté prostředky využity.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search