Podnikatelská půjčka znamená velmi efektivní finanční injekci

Chcete si půjčit na reklamu nebo vybavení do dílny? Důvody mohou být různé, ale vždy jde vlastně o to, abyste byli stále o krok před konkurencí. Pokud vám v této věci nepomohla banka, nevadí. Je tu přece ještě nebankovní úvěr, který má mnohem přívětivější kritéria. Jde to také bez schůzek s makléřem nebo návštěv kurýra u vás doma. Všechno se odehraje online, od prvního oslovení poskytovatele až po vyplacení peněz. Profesionální jednání je samozřejmostí, výhodou je také krátká smlouva, která nic neskrývá a je jasně srozumitelná. Pokud potřebujete peníze na podnikání, stačí se ozvat!

Bez zdlouhavých úředních formalit

Je to právě podnikatelská půjčka, která se obejde bez složitého papírování a je velmi přívětivá také k nováčkům mezi OSVČ. Stačí k ní pouze několik málo osobních údajů, nemusíte nic sjednávat mezi čtyřma očima s makléřem a obejdete se bez dlouhého čekání. Pokud tedy hodláte prorazit na novém trhu nebo vybavit dílnu novým nářadím, potřebujete vždy finance. A když nemáte po ruce žádnou hotovost, je úvěr obvykle vhodným řešením. Inovace výroby nebo rozšíření výrobní linky, důvodů se vždy najde celá řada. Kolik si tedy můžete půjčit? A jaký splátkový kalendář je možné si nastavit?

  • Pět tisíc korun je minimální částka. Účel se nebude ověřovat, nikdo se na něj nebude ptát.
  • Třicet tisíc korun je maximální suma, kterou lze uvažovat. Na co ji použijete, je pouze na vás!
  • Sedm až třicet kalendářních dnů, přesně takové jsou zdejší limity splátkového kalendáře.
Přečtěte si:  4 tipy, jak ušetřit na půjčce a neplatit zbytečné poplatky

Ozvat se můžete kdykoliv

Žádost je připravena online 24/7, vyplnit ji tedy můžete i večer nebo například o svátcích, jednoduše kdykoliv to sami uznáte za vhodné. Půjčka na podnikání je velmi flexibilní a přizpůsobí se vám vždy podle aktuální potřeby a přání. Stačí, abyste vyplnili a odeslali krátký formulář, celý proces už brzy začne.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search