Jak zajistit vašemu kávovaru dlouhou životnost? Jedině pravidelnými servisy od zkušených odborníků

Chcete si každý den vychutnat svůj oblíbený šálek kávy? Pak dopřejte svému kávovaru pravidelné servisy u našich techniků, kteří mu zajistí dlouhou životnost.

Dopřejte si svou oblíbenou kávu v teple domova

Patříte mezi vášnivé milovníky kávy, kteří si den bez svého šálku voňavého espressa nedokáží ani představit? Pak investujte do kvalitního kávovaru, který je pro přípravu espressa a dalších kávových specialit přímo navržen.

Ale abyste si chuť i vůni kávy užívali po dlouhé roky, je nutné o kávovar pravidelně pečovat. Běžný servis dokážete zajistit sami, po rozsvícení signalizačních kontrolek v podobě čištění filtru, výměny vody, odvápnění stroje, apod. Ovšem kávovar vlivem každodenního používání vyžaduje i profesionální servis, který mu zajistí dlouhou životnost a správný chod. Servisy doporučujeme provádět každé 1 – 2 roky.

Jak zajistit kávovaru profesionální servis?

Pro servis vašeho kávovaru volejte naše techniky. Specializujeme se na profesionální servis kávovarů Philips Plzeň a servis kávovarů DeLonghi Plzeň. Naši technici prohlédnou stav jednotlivých komponent, vymění těsnění, provedou zkoušku těsnosti, propláchnou trysky a seřídí mlýnek a dávkovač kávy.

Přečtěte si:  Svatební šaty půjčené, koupené nebo ušité na míru: Co je nejlepší?

Zavolejte k nám a dohodněte si termín vyzvednutí vašeho kávovaru přímo u vás doma v Plzni a okolí zdarma. V jiných městech jej vyzvedne náš kurýr. A jak pracujeme? Nejdříve kávovar zdarma napojíme na diagnostiku, která zjistí stav kávovaru a určí případné poruchy. Následně vás budeme obratem kontaktovat s informací o nalezených závadách a určíme cenu za opravu. Je jen na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej vrátíme v původním stavu. Servis provádíme do tří pracovních dnů.

Přemýšlíte o nákupu nového kávovaru? Ušetřete s námi!

Nevyplatí se váš stávající kávovar opravit, nebo se rozhodujete pro nákup svého prvního kusu kávovaru? Pak se podívejte na naši nabídku zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou, nebo vybírejte z cenově velmi výhodných repasovaných kávovarů. Vybraný model můžete vyzkoušet přímo u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search