5 výhod elektrických cigaret, které ocení i ti nejnáročnější uživatelé

Nejen odborníci se snaží bojovat s klasickými cigaretami a jejich užíváním, které může vést i k velmi závažným onemocněním. V souvislosti s tím se začaly na trhu objevovat méně nebezpečné alternativy, jako e-cigarety, u nichž není dopad na zdraví tak vysoký. Kromě toho však nabízí i další výhody například v podobě jednoduchého používání či nižších nákladů.

1. S elektrickými cigaretami ušetříte

Zpravidla jsou náklady na provozování elektrické cigarety mnohem nižší, což potvrzují i čísla. Elektrická cigareta od firmy Elfbar nabízí až šest set potahů, které odpovídají zhruba dvěma krabičkám cigaret – jeho cena je přitom 169 Kč. Nákup klasických dvou krabiček běžných cigaret by vás v porovnání s tím vyšel na částku okolo 300 Kč.

2. Jednoduché používání

Elektrické cigarety nabízí jednoduché používání, s nímž si poradí i méně zkušení uživatelé. U zmíněného modelu od Elfbar stačí pouze potáhnout a e-cigareta automaticky funguje. Jedná se přitom o vape cigaretu, jež vydává silný dým a disponuje salt nikotinem o síle až 2 %.

3. Nenápadný a moderní design

Většině lidí připadá vzhled klasické cigarety odpudivý, a proto se výrobci rozhodli jít u elektrické alternativy jinou cestou. Nakonec tedy vsadili na nenápaditý a zároveň moderní design, kdy vás ani nenapadne, že se jedná o cigaretu.

Přečtěte si:  Kvalitní textilní galanterie pro každého

4. Zdravější alternativa oproti klasickým cigaretám

Podle studií je elektronická cigareta mnohem zdravější než klasická cigareta, a to především proto, že neprodukuje tisíce toxických a karcinogenních látek. Jediný problém tedy může spočívat v obsahu nikotinu, na němž si lehce vybudujete závislost – na druhou stranu však vždy víte jakou dávku nikotinu užívat.

5. Vybírat můžete z celé řady příchutí

Elektrické cigarety pořídíte v celé řadě příchutí, které vám zpříjemní jejich užívání. U Elfbars je nabídka opravdu pestrá a netýká se pouze ovoce, jako jsou jahody, ananas nebo mango, ale i například coly či zmrzliny.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search