Zdravé vlasy vám mohou zajistit vitamíny

Toužíte po hebkých, silných a zdravě vypadajících vlasech? Někdo je má dané od přírody, další o ně musí bojovat. Jak? Péče zvenčí obvykle nestačí, ani ty nejlepší šampony a kondicionéry vám nemusí dopomoci k žádanému výsledku. Vlasy je nutné vyživovat také zevnitř.

Vlasy potřebují vitamíny a minerály, které můžete přijímat ze stravy. Pokud však máte dlouhodobě problémy s jejich kvalitou, zřejmě je ze stravy nezásobujete dostatečně. Pak přichází na řadu doplňky stravy.

Žádné drahé vitamíny nepotřebujete

Možná jste zaznamenali, že aktuálně jsou vitamíny na vlasy docela módou. Dají se pořídit nejrůznější varianty, třeba v podobě gumových medvídků. Tyto produkty bývají ale častokrát docela předražené. Pro zvýšení kvality vlasů doopravdy nepotřebujete vitamíny, co vám provětrají peněženku. Český výrobce NATURVITA například vyrábí produkt Biosil H, který pořídíte za cenu kolem 150 Kč. Levně ho pořídíte v e-shopu GigaLekarna.cz. V balení je 60 tablet, což vydrží na 2 měsíce užívání.

Doplňte zinek a biotin

Oblíbený Biosil Plus obsahuje kyselinu pantotenovou, oxid křemičitý, zinek a biotin (vitamín H), tedy kombinaci látek sestavenou speciálně pro vlasy, pokožku, nehty a sliznice. Kyselina pantothenová je pak vhodná také pro snížení vyčerpání a únavy.

Přečtěte si:  Život v parku v centru Prahy je ideální pro rodiny s dětmi

NATURVITA má v nabídce ještě variantu produktu Biosil H s hyaluronátem sodným. Kyselinu hyaluronovou jistě dobře znáte, používá se jako výplňový materiál pokožky. Kromě toho se však nachází v chrupavkách, očním sklivci a tvoří organickou část kostí.

Obě varianty Biosilu vám každopádně pomohou k hezčím vlasům, ale i nehtům a pokožce, lepšímu zraku. Zároveň s biotinem podpoříte normální činnost nervové soustavy, metabolismus makroživin, energetický metabolismus a psychickou činnost. Zkuste raději tyto čisté přírodní doplňky stravy než navoněné gumové medvídky či jiné drahé vitamíny na vlasy.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search