Jak na originální svatební doplněk? Vyzkoušejte svatební placky

Svatba patří k životním událostem, které si chceme pořádně užít a pamatovat si je. Svatební placky jsou originálním doplňkem, který svatební den oživí. Zavzpomínáte si na něj třeba kdykoli při pohledu na lednici. Na stránkách ioznameni.cz si můžete vybrat z připravených designů svatebních placek, nebo si nechat zpracovat originální design pro vaši svatbu zdarma.

Svatební placky dodají vaši svatbě správný šmrnc

Svatební placky si můžou svatební hosté připnout spolu s myrtou, nebo jimi myrtu plně nahradit a nechat si jen placky. Placky můžou být klasické se spínacím špendlíkem nebo s magnetem a protimagnetem. Na oblečení je tak snadno přichytíte, aniž byste museli látku propichovat. Výborně drží celý svatební den a nakonec si je můžete díky magnetu přichytit třeba na lednici nebo na jiný kovový povrch. Kdykoli si tak můžete zavzpomínat si na skvělý svatební den každou chvíli.

Jaké rozměry zvolit?

Svatební placky jsou k objednání ve dvou rozměrech 25 mm a 37 mm. Při nákupu vybíráte způsob uchycení spínací špendlík nebo magnet s protimagnetem. A zvolíte počet kusů. Vždy je lepší objednat víc placek, než s kolika hosty počítáte pro případ, že se objeví nečekaní hosté, kteří vás rádi přijdou podpořit na obřad i přesto, že se následné hostiny nezúčastní. I pro ně bude svatební placka milou pozorností a vzpomínkou, která vydrží déle, než svatební oznámení.

Přečtěte si:  Když chcete darovat opravdový zážitek z kávy

Placky se dají vyrobit i na rozlučku se svobodou, nebo jako jmenovky ke stolu – na každého hosta bude čekat na jeho místě placka, kterou si nasadí.

Jaký vybrat design?

Design placek si můžete nechat sladit s celkovým stylem vaší svatby. Na stránkách si můžete objednat zpracování a úpravu svatebních oznámení, kartiček, výrobu svatebního stromu, na který vám hosté napíší vzkazy. Vy si jej pak necháte zarámovat a pověsíte třeba do ložnice. Svatba je úžasným dnem a všechny drobné detaily z vaší svatby udělají dokonalý den. Na něj budete vy i vaši hosté dlouho a rádi vzpomínat.

Red Roses Roses Heart Welcome  - neelam279 / Pixabay

Jak na originální svatební doplněk? Vyzkoušejte svatební placky

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search