Jak na nové bydlení v Praze? Zvažte své možnosti a co je pro vás důležité

Najít si nové bydlení je vždy otázkou určitých osobních preferencí. Měli bychom zohlednit, jaké máme finanční možnosti, ale zároveň se nepřipravit o to, co je pro nás v životě důležité. Pokud patříte mezi ekonomicky aktivní, určitě pro vás hraje velkou roli, abyste v dosahu měli potřebné pracovní možnosti. Pravděpodobně hraje roli také dosah důležitých služeb, možnost kulturního vyžití nebo provozování aktivního životního stylu. Jasnou odpovědí je tedy bydlení ve městě.

Bude bydlení v Praze pro vás to pravé?

Pro bydlení ve městě je nejpohodlnější řešení samozřejmě vlastnictví bytu. V tomto případě právě přichází na řadu zvážení vašich finančních možností. Bydlení ve městě ale většinou nabízí lepší finanční ohodnocení v rámci vaší práce, tak si můžete také dovolit více. V úvahu může připadat třeba koupě bytu na Praze 5 v nové rezidenci Vilapark Klamovka. To je případ, kdy si můžete dovolit zajistit bydlení podle vašich představ. Výhodou tohoto bydlení je mimo jiné také schopnost vyhovět rozličným požadavkům a nabídnout ideální domov pro:

  • Jednotlivce a dvojice
  • Rodiny s dětmi

Celkem je k dispozici v rámci rezidence Vilapark Klamovka 117 různě situovaných bytů. Své pojmenování má rezidence podle blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka. Byty v sekci A nabízejí krásné výhledy na Prahu, což jistě zaujme mladé páry nebo jednotlivce a vůbec všechny milovníky metropolitního stylu života. Využít můžete také byty v sekci B, které naopak zaujmou více rodiny s dětmi, protože nabízejí uklidňující výhled do zelené zahrady.

Přečtěte si:  Krmivo pro psy – jak vybrat to správné

Zvažte možnosti v okolí

Důležité je vždy samozřejmě také okolí, jak jsme zmínili už v úvodu. Nejen možnost relaxace a odpočinku, ale také dostupnost veškerých služeb nebo kulturního vyžití. Výhodou bytu v této lokalitě je možnost navštívit nejrůznější restaurace a kavárny, můžete kdykoliv vyrazit na nákupy. Za pár minut jste na smíchovském Andělu. Pro rodiče s dětmi je důležitá dostupnost sportovišť a ordinace lékařů v blízkosti, což zde rovněž nechybí.

Přidej komentář

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search